sobota, 10 sierpnia 2013

Kontrowersje : Groźny eksperyment na Polakach"Prof. Ewa Łojkowska reprezentuje organizacje naukową w Polsce, która jest finansowana przez Korporacje Monsanto -  głównego producenta GMO na świecie. Logicznym jest zatem że nie skrytykuje jej produktów".

"Już nie od dzisiaj wiadomo, że im bardziej chore społeczeństwo tym lepiej, bo się więcej leków sprzedaje, bo można aplikować koszmarnie drogą chemioterapię i inne takie. To że nie ma tego na opakowaniach jest dziełem służącym wyludnieniu planety. Nie wiesz co jesz, więc jesz, jesz to chorujesz, chorujesz to kupujesz. Są różne teorie spiskowe od niektórych aż włosy na głowie się jeżą, ale GMO już udowodniło, że przyczynia się do przewlekłych i groźnych chorób, ale przede wszystkim do bezpłodności".


2 komentarze:

  1. Poszukiwaczu Prawdy chcę ci powiedzieć, że to co robisz ma nie ocenioną wartość. Wspaniały z Ciebie Człowiek. Jesteś jak Anioł Stróż wszystkich Polaków. Dziękuję!

    Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia

    Karolina

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo interesujący artykuł. Aż strach cokolwiek brać do ust. Przez pół roku brałam chemię cholernie drogą ale fnansowaną przez nfz, ale z powodu nie nowotworu a zakażenia wzw typu c. Przeżyłam w tym czasie prawdziwe piekło więc teraz na zimne dmucham.

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły