niedziela, 4 sierpnia 2013

Korporacje. EKO kłamstwa i "zielony pijar"

Wielka Pacyficzna Plama Śmieci o której jest mowa w filmie

Zielony pijar, częste odwoływanie się do ekologii w reklamach, dziwne, niezbyt wiarygodne certyfikaty oraz zielony kolor, który ma przyciągać klientów. 

Wykorzystywanie luk w prawie i reklamowanie produktów jako ekologiczne. Obejrzyj poniższy film i zobacz jak działają Korporacje, obejrzyj i bądź świadom tego co się dzieje na tym świecie :)

Filmy dokumentalne z serii Tajemnice korporacji są emitowane na kanale TVNstyle. Kolejny odcinek zobaczymy o godz. 22.30 w czwartek. Tym razem dociekliwi dziennikarze przygotowali materiał o koncernach farmaceutycznych, oszukanych badaniach leków i propagandzie farmaceutycznej, która głosi, że dzięki pigułkom ludzie XXI wieku żyją dłużej oraz, że bez pigułek ludzkość nie przetrwa. Zachęcam wszystkich do włączenia w czwartek wieczorem TVNstyle i obejrzenia programu ;) A dziś zapraszam na odcinek zatytułowany: "Tajemnice korporacji. Ekologiczny przekręt".
2 komentarze:

  1. Dobrze , że takie rzeczy pokazujesz. Ja z powodu napisania notki na blogu o "zilonym kłamstwie" mam spore kłopoty. Nie dajmy się!

    OdpowiedzUsuń
  2. Masakra. Oszukują nas na każdym kroku...

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły