czwartek, 5 grudnia 2013

Pierwszy w Polsce prywatny zakład medycyny nuklearnej,

"NUKLEOMED to pierwszy w Polsce prywatny zakład medycyny nuklearnej, prowadzący działalność od ponad 20 lat. Placówka mieści się w Warszawie - Międzylesiu, przy ul. Żegańskiej 46A. W lecznicy Nukleomed działa nowoczesna pracownia badań scyntygraficznych oraz poradnie specjalistyczne, w tym poradnia medycyny nuklearnej.

Medycyna nuklearna to dział medycyny, w którym w diagnostyce i w leczeniu wykorzystuje się izotopy promieniotwórcze. W prezentacji filmowej przedstawiono jeden z przykładów skutecznej i bezpiecznej terapii izotopowej -- radiosynowektomii. Jest to nowoczesna metoda miejscowego leczenia przewlekłych stanów zapalnych stawów obwodowych. W krajach zachodnich Europy radiosynowektomia jest stosowana od ponad czterdziestu lat. W lecznicy Nukleomed zabiegi wykonywane są od kilku lat. O radiosynowektomii opowiadają: dr Krzysztof Toth i dr Dorota Jurgilewicz -- specjaliści medycyny nuklearnej oraz dr Piotr Godek -- ściśle współpracujący z pracownią specjalista ortopedii i traumatologii.

Więcej szczegółowych informacji o Lecznicy Medycyny Nuklearnej NUKLEOMED oraz kontakt z placówką medyczną - http://www.nukleomed.pl.

Medycyna nuklearna, charakteryzująca lecznicę NUKLEOMED, to nowoczesny dział medycyny zajmujący się bezpiecznym wykorzystaniem radioizotopów w diagnostyce medycznej i terapii pacjentów. W filmowej prezentacji placówki medycznej - Lecznicy Medycyny Nuklearnej w Międzylesiu - NUKLEOMED zaprezentowali się specjaliści medyczni: dr Dorota Jurgilewicz -- specjalista medycyny nuklearnej i interny, dr Krzysztof Toth - specjalista medycyny nuklearnej oraz dr Piotr Godek - specjalista ortopedii i traumatologii" - opis z YouTube (kliknij)

1 komentarz:

Popularne artykuły