poniedziałek, 22 grudnia 2014

Głupota ludzka nie zna granic

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" - Albert Einstein
Przykładów ludzkiej głupoty jest tak wiele, że można by napisać na ich temat niejedną książkę. Intymne zdjęcia bądź zdjęcia USG dodawane na portalach społecznościowych, dziwne filmiki na YouTube, portale typu wiocha.pl i wiele innych.

Oto kilka spektakularnych przykładów, które pokazują nam jak nisko upadła część naszego społeczeństwa. Śmiać się, czy płakać? Udawać, że nic się nie dzieje, czy bić na alarm? Każdy zapewne odpowie inaczej. 

Ja osobiście uważam, że najlepiej jest się śmiać. Śmiech to zdrowie. Oczywiście inni będą panikować, tłumaczyć ludziom, że tak nie wolno ale to wszystko na nic! Możecie "nawracać" tych ludzi na "normalność" ale oni i tak się nie zmienią! Wy nerwy stracicie, zestresujecie się, a oni dalej będą tkwić w swojej głupocie. Głupota numer 1: 
Blondynka tankuje pierwszy raz
Głupota numer 2:
Parkowanie roku 
                          Głupota numer 3: 

Kobieta próbuje zaparkować 

                          Głupota numer 4: 

Po zatankowaniu podświetliła sobie wlew do baku zapalniczką. Zobacz jak to się skończyło...


1 komentarz:

  1. Einstein miał zupełną rację :) Gdyby nie wszechmiar głupoty, powodów do śmiechu byłoby mniej. monikaturemka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły