piątek, 16 października 2015

Jarek Kefir: Czy małżeństwo przynosi szczęście? Odpowiedź szokuje

Polecam niesamowity artykuł Jarka Kefira. Oto jego fragment:


"I teraz kolejny element układanki. Otóż spójrz uważnie jakich kobieta wybierała mężczyzn przed Tobą. Jeśli byli to faceci, których cech nie masz, to powinno to być dla Ciebie ostrzeżeniem. Jeśli to byli prawdziwi twardziele, zimne dranie, tzw dupki – a Ty jesteś wrażliwcem o dobrym serduszku i chcesz zbawić świat – to bierz nogi za pas i spierdalaj. Gdziekolwiek, ale spierdalaj. Kto wie, może uda Ci się kiedyś znaleźć mitycznego św Grala. Może nawet uda Ci się zbawić ten cholerny świat.


Może. Ale na pewno taka kobieta nie będzie z Tobą szczęśliwa. Będzie miała wciąż zakodowane wspomnienia tych wzbudzających potężne emocje facetów, którzy byli przed Tobą. Jej podświadomość / jaźń poprzez lata obcowania z ostrymi kolesiami, została zaprogramowana, poddana „terraformacji„. Będzie to ciągle wspominać, i będzie mieć porównanie z Tobą. Owszem, możesz dokonać swojej wewnętrznej przemiany, ponownych narodzin, i uruchomić w sobie pozytywny potencjał samca alfa.. Ale załóżmy, że jak większość, tego nie robisz".


Cały artykuł: 

1 komentarz:

  1. Nie ma to jak źródło używać osoby której można podsumować jednym słowem niekompetentny kompromitujący się błazen(wypowiadam się jedynie na temat jego wypowiedzi dotyczących zdrowia).

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły