środa, 1 czerwca 2016

Korporacja Umbrella, która współpracuje z AVON chce zniszczyć ludzkość?

Logo korporacji Umbrella
Od kilku lat obserwujemy duże zainteresowanie Internautów korporacją o nazwie Umbrella. Korporacja ta występuje w grach oraz filmach z serii Resident Evil. Mówiąc w skrócie Umbrella jest korporacją zajmującą się tworzeniem wirusów. Jednym z jej dzieł jest Wirus-T, który po zetknięciu z ciałem człowieka lub zwierzęcia wskrzesza go tworząc z niego zombie, czyli istotę, która kieruje się tylko jednym instynktem - pragnieniem jedzenia mięsa. Natomiast Wirus-G jest bardziej rozwinięty, doprowadza do ożywienia i mutacji. 

Fabuła gier i filmów w skrócie sprowadza się do tego, że wirus się wydostaje na zewnątrz i stopniowo zamienia prawie wszystkich ludzi na świecie w zombie. Niby nic nowego, jest tyle książek, filmów, gier, anime o tematyce zombie. 


Duże zainteresowanie korporacją Umbrella jest związane z przekonaniem wielu Internautów, że w przyszłości do zagłady ludzkości może doprowadzić mutacja jakiegoś wirusa. A najlepsze jest to, że w prawdziwym świecie korporacja Umbrella istnieje i ma takie same logo jak w grach i filmach z serii Resident Evil. Tu możecie zobaczyć reklamę nawiązującą do marki Umbrella:
Wiele emocji wśród Internautów wywołały informacje o tym, że korporacja  Umbrella z filmu Resident Evil istnieje naprawdę. Jej pełna nazwa brzmi: Umbrella Investment Corporation. Właścicielem firmy jest niejaki Justin Cutler. Korporacja Umbrella współpracuje z firmą AVON. Coraz częściej słyszymy, że chemia w kosmetykach jest jedną z przyczyn raka. O szkodliwości chemii w kosmetykach, pastach do zębów, szamponach do włosów, perfumach itp. głośno mówi m.in. Jerzy Zięba.Umbrella Corporation Real - 
filmik /widok z satelity:
Poniżej wklejam demotywator, pod którym niektórzy Internauci piszą, że wierzą w to, że Umbrella chce zniszczyć świat:

Link do demotywatora: http://demotywatory.pl/4016322/Resident-Evil-Zaczelo-sie


Link do demotywatora: http://demotywatory.pl/4039197/Resident-Evil-Korporacja-Umbrella


Faktem jest to, że żyjemy w burzliwych czasach, w którym ludzie wierzą w różne teorie spiskowe. Z drugiej strony tylko głupiec twierdzi, że to co się nam mówi w telewizji jest zawsze prawdą, a to co się nazywa teorią spiskową jest zawsze kłamstwem. Jeśli weźmiemy pod uwagę "teorie" o tworzeniu Rządu Światowego (NWO) i depopulacji ludzkości (niszczące zdrowie chemiczne opryski pól, konserwanty, chemia w jedzeniu i kosmetykach są faktem) to w sumie wydaje się logiczne, że jakieś tajne badania prowadzone przez jakąś korporację mogą doprowadzić do wynalezienia wirusa, który zniszczy (zdziesiątkuje) ludzkość. 

1 komentarz:

  1. Jeden z ciekawszych blogów o tej tematyce. Niezły wpis i bardzo estetyczne podejście.

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły