wtorek, 15 listopada 2016

10 obrazków, które Cię przekonają, że warto się zdrowo odzywiać!

Umowy TTIP i CETA umożliwią sprzedaż "jedzenia" z USA i Kanady w krajach członkowskich Unii Europejskiej. Polskie jedzenie w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci, z roku na rok stawało się coraz gorsze. Pamiętam czasy, w których ludzie z Europy Zachodniej i USA chwalili polskie jedzenie. Znam Polaków, którzy wyjechali pracować do Irlandii, USA, Wielkiej Brytanii i Francji - wszystkich łączyło to, że tęsknili za polskim jedzeniem. 

Niestety żyjemy w czasach, w których polskie jedzenie jest już prawie tak samo paskudne, pełne konserwantów, pryskane chemią (np. owoce, warzywa, zboża), nawożone sztucznymi nawozami, jednym słowem żyjemy w czasach, w których polskie jedzenie jest już prawie tak samo szkodliwe jak w krajach zachodnich. 

Umowy międzynarodowe takie jak TTIP i CETA dobiją polską żywność. Poniżej prezentuję dziesięć obrazków pokazujących jak bardzo chemiczne jedzenie zniszczyło mieszkańców wielu krajów, przede wszystkim mieszkańców USA:


 

2 komentarze:

  1. A może polska żywność zaleje Kanadę, kto wie? Znajomi mają ekologiczną fermę kurczaków, wszystko idzie do Niemiec, bo Polaków po prostu nie stać na zdrową żywność.

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły