czwartek, 2 lutego 2017

Witamina B17 lekarstwo na raka, które może doprowadzić do bankructwa koncerny farmaceutyczne

Czy zauważyliście, że w ciągu ostatnich dziesięcioleci wzrosła ilość osób chorujących na różne rodzaje raka (nowotworów)? Zwróćcie uwagę, że zachorowalność wzrosła w tzw. krajach uprzemysłowionych (cywilizowanych) USA, Kanada, Niemcy, Wielka Brytania, Polska, Włochy itp. Oczywiście nie chodzi tu tylko o wzrost osób umierających na różne nowotwory... nadwaga, bezsenność, a nawet trądzik lub różne gradówki albo jęczmienie również stanowią problem dla wielu mieszkańców krajów cywilizowanych. Tak samo cukrzyca, problemy z krążeniem (zimne dłonie, zimne stopy), zawały serca i wiele wiele innych... Dlaczego tak jest? Podobno żyjemy w XXI wieku, w czasach ogromnego postępu i rozwoju nauki, dlaczego więc tyle osób choruje? Koncerny farmaceutyczne produkują leki, które my kupujemy i zarabiają dzięki temu miliardy. W telewizji najczęściej puszczanymi reklamami są reklamy leków produkowanych przez koncerny farmaceutyczne. Tyle bogactwa, tylu naukowców, tak duże możliwości i mimo tego ilość osób, które chorują (i umierają) ciągle rośnie. 

Każdy, kto czytał mój artykuł pt.: "Jak pokonałem trądzik poznajcie moją historię" wie, że dermatolog i jego chemiczny arsenał mi nie pomagał, wręcz przeciwnie dermatolog mi szkodził. Zmiana stylu życia, zdrowe odżywianie i zlekceważenie dermatologa w moim przypadku stanowiły klucz do pokonania trądziku. Czy mój przykład, opisany we wspomnianym artykule nie powinien stanowić przestrogi dla wszystkich ludzi? Skoro trądzik można pokonać bez chemicznych leków to czy nie jest tak z nowotworami i innymi chorobami? Niech każdy sam sobie udzieli odpowiedzi na to pytanie.Witamina B17 lekarstwem na raka?

Witamina B17 występuje w nasionach pestek moreli, a szerzej we wszystkich owocach pestkowych. Warto dodać, że suplementacja sztuczną witaminą B17 nie działa. Jeśli chcecie być zdrowi musicie zjadać wnętrza nasion wszystkich owoców pestkowych. W ostatnich latach dzięki książkom i filmom Pana Jerzego Zięby przełamano tabu o witaminie D3 i K2 MK7. Już nawet je w telewizji koncerny reklamują! A jeszcze kilka lat temu się nabijali z Pana Zięby! Cóż za hipokryzja ze strony koncernów farmaceutycznych!

Skoro udało się przebić do ludzi z prawdą o witaminach K2 D3 MK7 to nadszedł czas na zdjęcie tabu z Vit. B17. Warto wiedzieć, że "kiedyś nawet jedząc mięso zwierząt hodowlanych dostarczaliśmy organizmowi część dziennego zapotrzebowania na tę witaminę, bo zwierzęta żywiły się roślinami zawierającymi ten składnik. Zmieniono żywienie zwierząt. Rozpropagowano fałszywe wiadomości o trujących właściwościach pestek, karano lekarzy i tych, którzy rozpowszechniali wiadomość o ratunku przed rakiem kryjącym się w pestkach". I mamy to, co mamy, czyli miliony chorujących ludzi...Ciekawe artykuły i filmy o Witaminie B17:

TV REPUBLIKA: 

Tytuł artykułu: "Witamina B17 zwalcza raka? Dlaczego firmy farmaceutyczne walczą z jej popularyzowaniem?"


Źródłem skoncentrowanej witaminy B17 są nasiona, które znajdują się w pestce moreli. Substancja nazywa się Amigdalina i, jak twierdzą różni lekarze, ma działanie antynowotworowe. Dlaczego zatem FDA zakazała dopuszczania tej witaminy do szerokiego zastosowania? Dlaczego firmy farmaceutyczne blokują wszystkie posunięcia dla popularyzacji tego naturalnego leku?


Dlaczego lekarze nie przepisują Witaminy B17 dla pacjentów chorych na raka? Na te pytania odpowiedział G. Edward Griffin. Mówi on, że lek na raka jest dobrze znany i nie znajdziemy go nigdzie indziej niż w naturze. Nie jest on reklamowany, ponieważ nie może być opatentowany. Brak możliwości zarobku wiąże się z obojętnością przemysłu farmaceutycznego.


Okazuje się, że głównymi składnikami witaminy B17 są glukoza i cyjanek. Odpowiadają one za właściwości antyrakowe... - cały artykuł możecie przeczytać tu: http://telewizjarepublika.pl/witamina-b17-zwalcza-raka-dlaczego-firmy-farmaceutyczne-walcza-z-jej-popularyzowaniem,44080.htmlWitamina B17-Ukrywane Lekarstwo Na Raka-Film DokumentalnyJerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego

Tytuł artykułu: "Witamina B17 – naturalna forma chemioterapii"

Pytanie: „Jeśli B17 jest tak potężna i pomocna w eliminacji raka, dlaczego nie jest zalecana przez lekarzy?”


Odpowiedź: „lekarstwo na raka jest znane, i pochodzi z natury, lecz nie jest powszechnie dostępne publicznie, ponieważ nie może być opatentowane, a zatem nie jest ekonomicznie atrakcyjne dla przemysłu farmaceutycznego.” – Edward G. Griffin.Po raz kolejny życie wielu ludzi nie znaczy nic wobec dochodów lekarzy, naukowców, koncernów medycznych. Ewentualna redukcja centrów chemioterapii, zmniejszy zyski dla przemysłu farmaceutycznego - cały artykuł możesz przeczytać tu: https://onalubi.pl/rak/witamina-b17-naturalna-forma-chemioterapii/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne artykuły