niedziela, 13 sierpnia 2017

Czy ludzi na świecie jest za dużo?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta. Od razu nasuwają mi się na myśl słowa z filmu Matrix: „Ludzie to choroba, rak toczący tę planetę”. Niestety muszę się z nimi zgodzić. Bardzo mały procent mieszkańców Ziemi żyje świadomie. Większość nie czyta książek, nie interesuje się zdrowiem – kupuje najtańsze jedzenie. To smutne i prawdziwe, ludzie faktycznie są jak rak niszczący planetę. A co się robi z rakiem? Dobry chirurg raka wycina. 


Na naszej planecie żyje już grupo ponad 7 mld ludzi i większość jest jak „niszczący rak”. Przykładów szkodliwej działalności nieświadomych ludzi jest tak wiele, że nie sposób je wszystkie wymienić w jednym krótkim artykule. Ograniczę się do najważniejszych:

1. Spalanie w piecach śmieci lub niskiej jakości chińskiego węgla.

2. Wyrzucanie śmieci w lesie.

3. Podczas zakupów jedzenia kierowanie się kryterium ceny zamiast jakości jedzenia. Ludzie są tak głupi, że nie czytają składu kupowanych produktów i kupują najtańsze produkty. Nawet reklamy telewizyjne są dostosowane do tych idiotów. Czy widzieliście kiedyś w TV reklamę jedzenia (lub innego produktu), w której się nie podkreśla, że jest on tani? Świadomy człowiek, taki jak ja kupuje jedzenie zdrowe, czyli takie bez konserwantów, najlepiej z certyfikatem ekologicznym lub bezpośrednio z małej wsi (na czarno) od rolnika. 

4. Umieszczanie swoich danych osobowych na portalach społecznościowych, nie czytanie regulaminów, akceptacja coraz większej inwigilacji.Powyższe cztery punkty opisałem szeroko w poniższych artykułach:

1 komentarz:

  1. Niestety muszę się z tobą zgodzić. Ludzie niszczą swoje zdrowie, szkodzą planecie, która jest ich domem. Wiele razy widziałem w lesie lodówke lub telewizor, ba nawet w rzekach potrafi płynać jakiś mebel (już nawet nie wspomnę o zaśmieconych dnach jezior i górach (wyspach) smieci na morzach i oceanach. Ludzkośc sama podcina gałąź na której siedzi.

    Jak można w takiej sytuacji mówić, że ma się rodzić więcej ludzi? Czy rozsądna osoba pragnie żeby było coraz więcej nieświadomych trucicieli i szkodnków? Korporacje doprowadziły do tego, że większosć ludzi to takie głupiutkie zmanipulowane marionetki, które jedzą, piją i robią zakupy (kupują to co najtańsze i reklamowane w telewizji). Nylko nieliczne osoby tworzą nowe patenty, odkrywają nowe technologie, czytają książki poświęcone zdrowiu, manipulacji, cyberbezpieczeństwu. Tylko nieliczni wiedzą o szkodliwości konserwantów i GMO. Większosc głupich mas nawet nie wie co skrót "GMO" oznacza.

    Podsumowując zgadzam się z tobą. Ludzi na świecie jest za dużo i rzeba z jednej strony uświadamiać głupie masy, a z drugiej należy wspierać wszelkie ruchy, które są świadome niebezpieczeństwa i walczą z bezsensownym wzrostem populacji ludzkości oraz zanieszczyszczaniem naszej planety i żywności.

    OdpowiedzUsuń

Popularne artykuły